Warning: include(../../www/inc/funkce/fce_ftp.inc): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 24 Warning: include(../../www/inc/funkce/fce_ftp.inc): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 24 Warning: include(): Failed opening '../../www/inc/funkce/fce_ftp.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 24 Warning: include(../../www/inc/funkce/fce_php-globalni.inc): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 31 Warning: include(../../www/inc/funkce/fce_php-globalni.inc): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 31 Warning: include(): Failed opening '../../www/inc/funkce/fce_php-globalni.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 31 Warning: include(../../www/inc/funkce/fce_mail.inc): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 32 Warning: include(../../www/inc/funkce/fce_mail.inc): failed to open stream: No such file or directory in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 32 Warning: include(): Failed opening '../../www/inc/funkce/fce_mail.inc' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /DISK3/WWW/odmaminky.cz/vyhravejte/inc/inc.php on line 32 ODMAMINKY.CZ - Vyhrajte jednu z 5 přebalovacích podložek od GaGa’s plen

Můj účet

Slevy ODMAMINKYVyhrávejte

SOUTĚŽ JE MIMO SVOJI ČASOVOU PLATNOST.

Soutěžit můžete ještě

Soutěž byla aktivována

446 soutěžících

 

Vyhrajte jednu z 5 přebalovacích podložek od GaGa’s plen ®!


Popis

Mýty o látkových plenách, které bylo třeba náročně skládat, složitě vyvařovat a žehlit patří opravdu do minulého století. Přesto dnes od mnohých maminek slýcháváme: „Chci se svému dítěti věnovat co nejvíc a neztrácet čas, proto používám papírové plenky.“

Jednorázovky ovšem dnes oproti látkovým plenám už neznamenají výraznou úsporu času (o penězích nemluvě), stejně tak jako látkové pleny už nejsou synonymem pro velké množství „špinavé“ a náročné práce.

 

 • žádné žehlení a složité skládání
 • úspora až 15 000 Kč
 • zadeček v suchu stejně jako v jednorázovce
 • ekonomická varianta bez zbytečného odpadu
 • pomáhají předcházet vzniku opruzenin
 • navrženo samotnými maminkami

 

A co můžete v dnešní soutěži vyhrát?

Praktickou nepromokavou přebalovací podložku z velmi příjemného materiálu, která vyniká svou velikostí a zároveň skladností.  Rozměr 74 x 74 cm zaručuje dostatek prostoru i pro větší miminka. Hlavní předností je spodní nepromokavá vrstva, díky níž lze podložku použít i v mokré trávě a přesto zůstává stále suchá.  Tato podložka je výborným pomocníkem doma, na cesty, k lékaři, do parku, kočárku či postýlky.  Látkové provedení je finančně velmi výhodné, nemusíte stále dokupovat a vyhazovat jednorázové podložky. K dostání jsou v atraktivních designech.

Více informací i nápovědu k soutěži naleznete na www.gagapleny.czPřihlášení do soutěže

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
V jakém pořadu České televize byly výrobky GaGa’s plen představeny?


Souhlasím s podmínkami soutěže


Vyberte správnou odpověď


antispam

Výherci

Praktická přebalovací podložka od GaGa’s plen, 74 x 74 cmVýherce: mor.sa

Praktická přebalovací podložka od GaGa’s plen, 74 x 74 cmVýherce: Jana F.

Praktická přebalovací podložka od GaGa’s plen, 74 x 74 cmVýherce: Michaela H.

Praktická přebalovací podložka od GaGa’s plen, 74 x 74 cmVýherce: y.bilkova

Praktická přebalovací podložka od GaGa’s plen, 74 x 74 cmVýherce: Kateřina C.

 • Soutěžíme o 5 x nepromokavou podložku na přebalování od GaGa’s plen


 • Do soutěže se zařadíte zodpovězením soutěžní otázky.
  Nápovědu najdete na www.gagapleny.cz.

 • O vítězích se rozhodne 28. června 2015 ve 23:59, což můžete sledovat online. Vítězové bude náhodně vybráni systémem ze správných odpovědí. Výhra jim bude zaslána poštou.